26 Kasım 2022

İşyerimi Nasıl Tanıtabilirim?

Antalya Restaurant, Bar, Cafe Tanıtımı

Antalya’da olduğu gibi gelir kaynakları turizme dayalı tüm illerde ve ilçelerde yiyecek ve içecek sektörü , piyasada büyük yer tutan sektörlerin başlında gelmekte.

Tüm diğer il ve ilçelerde olduğu gibi , günümüz koşullarında Antalya’da , ister restoran – bar ve kafeler olsun ister simit fırınları, büfeler, dönerciler, tost ve hamburgerciler gibi mekan türlerinde birçok zorluk yaşanmakta.

Pandemi sürecinde artarak devam eden bu zorluklarla mücadele etmekte olan mekan sahipleri bu zor günleri atlatabilmenin yollarını aramakta.

Müşterileriniz tarafından ulaşılabilmek burada en önemli konu gibi dursa da , günümüzde reklam ve tanıtım hiç bu kadar önemli olmamıştı. Küçük işletmelerin de internette var olabilmeleri artık hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple her işletmenin öncelikle Google haritalarda bulunması biz zorunluluk haline geldi. Sadece Google haritalarda değil firmanızın tüm bilgilerini de internette herhangi bir mecrada yayınlamak zorundasınız ki , müşterileriniz sizleri tanıyabilsin.

Bu konuda RESTONAT.COM siz firma sahiplerine tüm bu olanakları sunmaktadır. RESTONAT.COM’a üye olarak sadece resim ve bilgilerinizi yayınlamakla kalmıyor, aynı zamanda Google kaydınızı da yapmış oluyorsunuz. Aslında bu sitede sizlere bir sayfalık bir web sitesi sunuyoruz. Bu web sitesinde bilgilerinizi yayınlarken Google optimizasyonunuzu da yapıyoruz.